Kontarst

Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski

2024-08-26 13:08
Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski

8 edycja akcji „Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski”, organizowanej przez Powiat Brzeski, dobiegła końca. Ponad 60 dni zmagań przyniosło niesamowite rezultaty, a uczestnicy pokazali, że dbanie o zdrowie i aktywność fizyczną może przynosić nie tylko korzyści zdrowotne, ale także radość i satysfakcję.
W tegorocznej edycji udało się wspólnie pokonać 63 tysiące kilometrów, co jest imponującym wynikiem i świadczy o dużym zaangażowaniu mieszkańców powiatu brzeskiego.
Akcja miała na celu promowanie zdrowego trybu życia i bezpieczeństwa. Uczestnicy mieli możliwość wybierania różnych form ruchu – od spacerów i nordic walking, przez bieganie, po jazdę na rowerze. Każdy pokonany kilometr był ważnym krokiem w stronę lepszego samopoczucia.
Wysiłki uczestników nie pozostaną bez nagrody. Wręczenie nagród dla najbardziej zaangażowanych uczestników odbędzie się we wrześniu. Podczas uroczystości zostaną wyróżnione osoby, które zdobyły największą liczbę kilometrów oraz te, które w sposób szczególny przyczyniły się do promocji idei zdrowego i bezpiecznego powiatu.
Dodatkowo, osoby, które nie odebrały swoich pakietów startowych, zapraszamy do pokoju 321 w budynku Starostwa Powiatowego w Brzesku, gdzie można je odebrać w dogodnym terminie.
Organizatorzy wyrażają ogromną wdzięczność wszystkim uczestnikom, którzy po raz kolejny udowodnili, że razem można osiągnąć naprawdę wiele. Dzięki takim akcjom, jak „Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski”, możemy nie tylko dbać o zdrowie, ale także inspirować innych do pozytywnych zmian w życiu.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i już teraz czekamy na kolejną edycję akcji.

ID: Futsal chłopców

Awans: 1 zespół + gospodarz

Miejsce: Hala sportowa w Czchowie

ID, IMS, Licealiada: Szachy drużynowe

8:15 - IMS, Licealiada
11:30 - ID
Miejsce: Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Brzesku

Awans: 1 zespół

ID, IMS: Futsal dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 28.10.2024r.

Miejsce: Hala sportowa w Czchowie

Licealiada: Koszykówka 3x3